Od sna k realite - zážitkový workshop pre ženy

Pozývame vás na zážitkový workshop pre ženy, ktoré chcú vo svojom živote zmenu.
Ako nahradiť to, čo nechceme tým, čo chceme? Aké kroky a s kým môžeme na tejto ceste urobiť? Čerpajme z toho, čo vieme, pre to, čo chceme.
Ochutnávka selfkoučingu inšpirovaného na riešenie orientovaným prístupom v spoločnosti žien, ktoré sú otvorené hľadať vlastné zdroje a efektívne ich využívať pre svoj život.
Dajte si darček a vytvárajte spolu s inými ženami cesty od snov k cieľom, ktoré prinesú zmenu vo vašom živote.
Workshop povedie Monika Bosá (EsFem)
Podujatie je súčasťou projektu ÚNIK ZO (SPOLU)ZÁVISLOSTI, ktorý je realizovaný s podporu Nórskeho kráľovstva a rozpočtu SR.
Tešíme sa na Vás!
31. 3. 2022 v priestoroch neziskovej organizácie Trojlístok v Prešove (16:00 – 18:00)

Pozvánka (.pdf)

Pozývame vás na zážitkový workshop pre ženy, ktoré chcú vo svojom živote zmenu. Ako nahradiť to, čo nechceme tým, čo chceme? Aké kroky a s kým môžeme na tejto ceste urobiť? Čerpajme z toho, čo vieme, pre to, čo chceme.

Pozývame Vás na otváraciu konferenciu projektov na podporu rodovej rovnosti: Nórske fondy pre ženy (nielen) na východe. Predstaví sa na nej šesť…

Pozývame Vás na vedecký seminár Vzťahy posvätného, intímneho, osobného a občianskeho (nielen) v sexuálnej výchove. Súčasťou seminára bude aj pozvaná…

V rámci podujatia UNESCO Philosophy Day/Night 2019 vystúpia v diskusii Monika Bosá a Adriana Jesenková (UPJŠ KE) z EsFem-u….

9. a 10. novembra 2017 sa v Bratislave uskutoční jubilejný 10. ročník medzinárodnej interdisciplinárnej vedeckej konferencie Sexuality: SEXUALITY MEDZI MEDICÍNOU,…